Haber Merkezi
 
 
 
 

Gerçek ROMOSS ürünlerini sahtelerinden nasıl ayırt edebilirsiniz?

 

                                                          

Gerçek ROMOSS ürünlerini sahtelerinden nasıl ayırt edebilirsiniz?

 

Değerli Müşterimiz


ROMOSS ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ROMOSS kaliteye ve inovatif teknolojilere değer vererek müşterisinin yaşam tarzına uygun ürünlerle olağanüstü kullanıcı deneyimi sunar.

Son zamanlarda sahte ROMOSS markalı ürünlerin piyasada satılmaya başladığını tespit ettik. Sahte ROMOSS ürünlerinden sakınmak için aşağıda sıraladığımız hususlara dikkat etmenizi öneririz.

1. ROMOSS markası altında sahte ürün satışı yapan firmalar hakkında hukuki işlemler yürütülmektedir.

2. Gerçek ROMOSS ürünleri PC+ABC alaşımlı dayanıklı plastik bir gövdeye, şık bir tasarıma sahiptir.

3. Net logo baskısı: Gerçek ROMOSS ürünlerinde ROMOSS logosu net bir şekilde zarif gövdesinde yer alır. Sahte olanlarda logo soluk, yanlış karakterlerle ve yanlış marka ismi ile basılmıştır.

4. ROMOSS powerbank ürünlerinin arkasında, ürün bilgisi eksiksiz bir şekilde lazerle kazınmıştır.
Model no, kapasite, giriş çıkış bilgileri, üretici, sertifikalar, QR kod.

5. Düğme ve LED göstergesi: Güç düğmesine basın, 4 turuncu LED ışığı güç seviyesini belirtecek şekilde yanacaktır. Sahte olanlarda LED göstergesi ya yanmıyordur ya da başka bir renktedir.

6. Gerçek ROMOSS ürünleri çevre dostu ambalaja sahiptir. Satış noktaları için gerekli tüm ince ayrıntılar ambalajın arkasında yer almaktadır.

Yukarıda yazılanlar gerçek ROMOSS ürünlerini ayırt etmeniz için önemli ipuçlarıdır ama emin olmak için yapacağınız en iyi şey ROMOSS ürünlerini yetkili satış noktalarımızdan satın almaktır.

En iyi dileklerimizle, teşekkürler.