Haber Merkezi
 
 
 
 

Ünlülerin Şarjları Bittiğinde Tepkileri Nasıl Olurdu ?

 

 

                                                           Sanatçıların Şarjları Bittiğinde Tepkileri Nasıl Olurdu ? |  görsel 1

 

Artık akıllı cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve mp3 player gibi taşınabilir cihazları hepimiz çok fazla kullanır olduk.
Özellikle sanatçılar hayranları ile etkileşimde bulunabilmek için sosyal medya hesaplarında akıllı cep telefonları aracılığı ile aktif bulunuyor. Bunun dışında sanatçılar iletişim aracı olarak da yine çoğunlukla taşınabilir cihazları kullanıyorlar.

Ünlüler şarjları bittiğinde nasıl tepki verebilirlerdi diye merak ettik ve sanatçıların tepkileri ile ilgili yorumları Romoss Powerbank Türkiye Genel Müdürü Nihat Erdal ‘a sorduk.  Aldığımız yanıtları sizler için derledik :
Cüneyt Arkın :  Malkoçoğlu karakteri ile gönlümüze taht kuran Arkın, cep telefonunun şarjı bittiğinde büyük bir olasılıkla cep telefonunu kırmakla meşgul olurdu.
Nihat Doğan :  Felsefi sözleri ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı, şarjı biten telefonunu gördüğünde ilk dediği söz “benim ülkemin telefonunun bile biten şarjı bir başka bitiyor“ olabilirdi.
Kadir İnanır : Türk sinemasının en önemli jönlerinden olan Kadir İnanır, şarjı bittiğinde söyleyeceği ilk söz : “ bitmedi de, bitmedi de “ olacak, şarjın bittiğinden emin olduğunda “neden bitiyorsun”  diye telefona kızabilirdi.
Şener Şen :  Türk sinema tarihine adını altın harfler ile kazıyan sanatçı özellikle ağa rolleri ile hafızalarımızda. Bu nedenle cep telefonu şarjı bittiğindeki ilk tepki “ ula ağanın şarjı biter mi la” repliğine uygun olurdu.
Adile Naşit :  Adile Teyze… Hepimizin gönlünde çok derin bir yeri var. Eğer hayatta olsa idi bu duruma vereceği tepki yufka yüreğinin dayanamayıp ağlaması olacaktır diye düşünüyoruz.
Şahan Gökbakar :  Son dönemin sevilen ismi Gökbakar,  Recep İvedik tiplemesi ile bizleri aldı… Şarjı biten Recep İvedik, hiç kuşkusuz ki cep telefonuna bin bir işkence yapmaktan kendisini alıkoyamayacaktır.
Tarkan : Müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Tarkan, şıklığı ve duruşu ile hep takdir toplamıştır. Şarjı bittiğinde ilk tepkisi “işte kuzu kuzu bittin “ demek olacaktır.
Barış Manço : Çok özel bir yeri olan sanatçı bugün hayatta olsaydı ve şarjı bitseydi sanıyoruz ki  “Dağlar Dağlar” şarkısından esinlenerek  “ telefonum telefonum kurban olam şarj ol görem “ diyebilirdi.
Orhan Gencebay : Beyefendi kişiliği ile bilinen Gencebay , şarjı bittiğinde hemen “batsın bu dünya” isimli şarkısını söyleyerek tepkisini dile getirebilirdi.

Şarj probleminin yeni teknoloji ile aslında çözüldüğünü vurgulayan Romoss power bank Türkiye Genel Müdürü Nihat Erdal, Romoss powerbank cihazları ile sanatçıların da bizlerin de bu şekilde bunalmamıza gerek kalmadığını ve şarj bitmesi sorununun power bank cihazlar ile çözüleceğini belirtiyor.

 

 

 
Genel Türk Web Siteleri