Haber Merkezi
 
 
 
 

Gençler ! Festival Ateşiniz Sönmesin, Şarjınız Bitmesin !

 

 

                                                          

 

Yaz geldi… Artık her yerde müzik, güneş, kamp ve festival havası…

  

Özellikle gençler yaz dönemlerinde gerek üniversitelerin  müzik şölenlerinde, gerekse müzik festivallerinde sıkça bulunuyor. Etkinlikler de ortalama 12 saat ile 3 gün arasında olabiliyor. Bu durum müzik sevgisi ve eğlence coşkusuna çok iyi gelse de sosyal medya ve iletişimsiz yapamayan gençleri zor durumda bırakıyor.


Festival alanlarında çoğunlukla elektrik bağlantısı ya yok veya çok kısıtlı olabiliyor.

Binlerce kişi arasında vakit ve sıra bulup cep telefonunu, notebook  veya tablet bilgisayarı şarj etmek imkansızlaşıyor. Böylece etkinlik boyunca şarjsız, iletişimsiz ve sosyal medyasız kalınabiliyor.

  

Ancak teknoloji alternatifleri burada gençlerin yardımına koşuyor. Özellikle tüm taşınabilir cihazları şarj eden power bank cihazlar gençler nerde olursa olsun şarjı biten cihazlarını tam doldurup şarj ediyor. Bu anlamda hem gücü hem de kalitesi ile Romoss powerbank fark yaratıyor. 2000 mAh -14000 mAh güç arasında seçenekler ile sunulan Romoss harici batarya ( powerbank)  her marka cep telefonu, notebook veya tablet bilgisayarı, mp3 playeri, oyun cihazlarını rahatlıkla şarj ediyor. 

 

Festival alanında müziğinizi dinlerken şarjınız bittiğinde priz veya şarj cihazı aramanıza gerek kalmıyor. Cep telefonunuzu veya şarjı biten cihazınızı Romoss powerbank cihazına takmanız yeterli oluyor. Romoss şarjı biten cihazınızı şarj ediyor. Gençler de müzik ve festival keyfinden geri kalmıyor.

Nerde olursanız olun şarj gücünüz de festival ateşiniz de Romoss ile bitmesin ! 

Romoss satın almak için: www.parcanet.com.tr/